Mezoterapia

W ArtesMed nasze pacjentki mogą wykonać zabieg mezoteriapii.

Jest to niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Najczęściej stosowany w dermatologii i medycynie estetycznej do leczenia i profilaktyki.

Mezoterapia igłowa to metoda, dzięki której można poprawić kondycje skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości. Dzięki tej technice w głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę.

Terapii poddawane są praktycznie wszystkie obszary ciała, jednak najbardziej popularne miejsca to twarz, dekolt, szyja oraz głowa:

Zdrowa skóra

Twarz

Twarz to obszar najczęściej podawany mezoteriapii igłowej. Bardzo dobre i szybkie efekty uzyskuje się szczególnie u osób ze skórą delikatna, odwodnioną i dojrzałą.

Preparaty wykorzystane do tego typu zabiegów składają się głównie z kwasu hialuronowego i witamin A, C, E lub czynnych substancji pochodzących np. z alg morskich oraz zielonej herbaty.

Coraz więcej zainteresowania zyskują także zabiegi mezoterapii igłowej pod oczy.

Zdjęcia ArtesMed Twarz
Szybki efekt

Szyja i dekolt

Kolejny, obok twarzy, obszar najczęściej poddawany zabiegowi mezoteriapii. Dzięki niemu zostaje poprawiona elastyczność i odżywienie skóry.

Już po jednym zabiegu widoczna jest poprawa kondycji skóry. Najlepsze efekty przynosi jednak wykonanie serii około 4 zabiegów co 2-3 tygodnie, w zależności od stanu skóry i oczekiwań.

Zapraszamy do ArtesMed Katowice na zabieg mezoterapii igłowej.

Zdjęcia ArtesMed Szyja i dekolt
Mezoterapia

Nasi specjaliści

KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas