Dietetyka kliniczna

To idealne rozwiązanie dla Kobiet oraz Mężczyzn, którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie oraz funkcjonalność swojego organizmu.  Oferujemy szeroki zakres konsultacji i diagnostyki  w wielu dziedzinach dietetyki klinicznej. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, który służy do analizy składu ciała. Nasi dietetycy oferują profesjonalne konsultacje, opierając się na najnowszych wytycznych z wykorzystaniem najlepszych metod dietoprofilaktyki i dietoterapii.

Wiedza i doświadczenie
Nowoczesny sprzęt
Indywidualne podejście
Zdjęcia kategorii Dietetyka kliniczna w ArtesMed

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz dopasowania dla Państwa najlepszego specjalisty, w trakcie kontaktu z Rejestracją prosimy o podanie celu konsultacji dietetycznych.

Jak przygotować się do wizyty?

Dzień przed badaniem nie powinno się spożywać alkoholu. Na 3 godziny przed badaniem nie należy spożywać posiłków ani pić płynów.

Co zabrać ze sobą na wizytę?

  • Aktualne wyniki badań laboratoryjnych
  • Dzienniczek żywieniowy wraz z opisem suplementacji
  • Spis stale przyjmowanych leków

Przeciwwskazania do wykonania badania składu ciała na specjalistycznej wadze:

  • Okres ciąży
  • Epilepsja (padaczka)
  • Rozrusznika serca lub inne metalowe elementy wszczepione (endoproteza, stent lub metalowy szew w sercu/naczyniu krwionośnym)
KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas