Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna, ciesząca się dużym wzrostem popularności w ostatnich latach, skupia się na zapewnieniu pięknego i atrakcyjnego wyglądu oraz na zatrzymaniu procesu starzenia. Co ważne, wszystkie procedury medyczne powinien wykonywać tylko lekarz, ponieważ wymagają one szerokiej wiedzy na temat anatomii człowieka a także odpowiednich uprawnień. W ArtesMed oferujemy pełną gamę zabiegów z szeroko pojętej medycyny estetycznej, z użyciem nowoczesnego sprzętu i najwyższej jakości produktów

Zabiegi wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej
Pełna oferta oraz nowoczesny sprzęt
Zdjęcia kategorii Medycyna Estetyczna w ArtesMed

Jakie zabiegi wykonujemy?

Do zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w Klinice ArtesMed zaliczamy wszystkie procedury iniekcyjne (zabiegi z użyciem wypełniacze, likwidacja zmarszczek, mezoterapia), a także nici liftingujące, iniekcyjne zabiegi redukujące cellulit oraz zabiegi z zakresu nowoczesnej laseroterapii. Oferujemy szeroki zakres zabiegów odmładzających, regenerujących, czy pielęgnacyjnych.

Medycyna Estetyczna

Nasi specjaliści

KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas